Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.12.2013, 14:51
fialo napisał(a):Wyświetl post
SKWK to banda debili, a Ty za to taki wykształcony i mądry . Całe szczęście, że mam coraz mniej czasu na czytanie postów takich wynalazków Słownik ortograficzny wysłać oświeconemu panu pod choinkę?

Stwierdzenie niefortunne, w SKWK jest ogrom osób, a nie tylko ta, która napisała pomeczową relację z boiska, a wysnuwanie tak daleko idących wniosków i obrażanie bardzo wielu ludzi na podstawie wpisu jednego to dopiero debilizm.
Widze kolego ze bardzo Cie podniecilo to ze człowiek się pomylil co
Wiec proszę Cie zamilcz i uszanuj to co pisza osoby starsze od Ciebie...
Odpowiedz cytując