Temat
:
[18 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 29 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
84
01.12.2013, 14:42
Błaszczu_WIŚLAK
napisał(a):
CO TY PIER**LISZ
OD CHRAPKA DOSTAŁ TO PODANIE, w naszym zespole jest tylko dwóch grajków którzy potrafią wykonać tak zajebiste podanie, Chrapek i Garguła. Boguski by się prędzej połamał niż coś takiego wykonał.
Tfu tfu tfu popier.doliło mi się. Chodziło mi o samo podanie rozpoczynające tą akcje, czyli Boguski do Brożka, ale mniejsza z tym. Nie zmienia to nic w kwestii, że takie pisanie o Boguskim jest nie na miejscu, szczególnie że zagrał dobre zwody.
silver03
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver03
Znajdź inne posty napisane przez silver03