Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.12.2013, 14:40
Skawua napisał(a):Wyświetl post
Dzięki wspaniałej grze amici umocniliśmy się na 3 miejscu i trzeba ta tendencje utrzymać patrząc na dwa ostatnie mecze wierzę że jedziemy po 3 punkty.Najwyższa pora żeby pokazać dobrą grę na wyjazdach,w Zabrzu prawie się udało ale jeżeli zagramy z determinacją,skutecznie,szybko to będzie dobrze.
W Zabrzu się udało, tylko sędzia dał dupy.
Pytanie, czy dobra gra w tamtym meczu to początek lepszej dyspozycji na wyjazdach, czy jednostkowy wypadek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.12.2013 o godz. 14:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując