Skawua napisał(a):

Dzięki wspaniałej grze amici umocniliśmy się na 3 miejscu i trzeba ta tendencje utrzymać patrząc na dwa ostatnie mecze wierzę że jedziemy po 3 punkty.Najwyższa pora żeby pokazać dobrą grę na wyjazdach,w Zabrzu prawie się udało ale jeżeli zagramy z determinacją,skutecznie,szybko to będzie dobrze.
|
W Zabrzu się udało, tylko sędzia dał dupy.
Pytanie, czy dobra gra w tamtym meczu to początek lepszej dyspozycji na wyjazdach, czy jednostkowy wypadek.