|
Chapeau bas. Wiedza merytoryczna w zakresie ZSRE znacznie wieksza niz moja.DZiekuje za wytkniecie "baboli".
Co zas federalstycznych zapedow Schumana, Spaaka i Adenauera to przypadkiem nie mieli oni projektu wspolnej Unii Politycznej i europejskich sil zbrojnych, ktore to pomysly zostalky kategorycznie odrzucone przez izby Francji i Nemiec? Czyli mimo tego co "ojcom zalozxycielom" w duszy grało i jak pokrecona by była ich wizja wspolej Europy panstwa czlonkowie EWG nie godziły sie na federalizacje?
|