Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 01.12.2013, 14:26
Zamiast cieszyć się że Boguski zaczyna prezentować lepszy poziom to oni po nim jadą. Fakt, chłop grał piach przez cały sezon. Teraz w ostatnich dwóch meczach pokazał się i coś wnosi do zespołu w odróżnieniu od Małeckiego (zeszłe sezony mnie nie intersują, dawno i nie prawda i nic nie ma wspólnego z obecnym stanem rzeczy). Jeśli ta bramka pomoże mu jeszcze bardziej uwierzyć w siebie to nawet jeśli "ukradł" to niech tak będzie.

Z taką grą jak w meczu ze Śląskiem mamy realne szanse na 9 punktów w ostatnich meczach.
Odpowiedz cytując