Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11090
Stary 01.12.2013, 13:50
Ja żałuję, że wczoraj nie postawiłem na Everton. Są w gazie i to były niemal pewne pieniądze. Dziś chciałem postawić remis do przerwy albo na koniec TT z Manchesterem ale się rozmyslilem. Tak to już jest.
Odpowiedz cytując