Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 01.12.2013, 13:40
Boguski zagrał naprawdę dobry mecz .

A gdyby piłka zagrana przez Guerriera wylądowała na słupku i wyszła w pole ? nie można jego jednoznacznie stwierdzić . Wtedy by bardziej psioczono na niego bardziej niż za to wbicie w słupek z linii bramkowej .

poza tym , piłka nożna to gra zespołowa a nie konkurs indywidualności do cholery !
Odpowiedz cytując