|
Boguski zagrał naprawdę dobry mecz .
A gdyby piłka zagrana przez Guerriera wylądowała na słupku i wyszła w pole ? nie można jego jednoznacznie stwierdzić . Wtedy by bardziej psioczono na niego bardziej niż za to wbicie w słupek z linii bramkowej .
poza tym , piłka nożna to gra zespołowa a nie konkurs indywidualności do cholery !
|