Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.12.2013, 13:28
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
To ze SKWK to dla mnie banda debili pisałem już miliony razy..

Ale wracając do tematu, analizowalem te bramke i jestem tez zdania ze Guerrier wcale nie musial zdarzyć do tej pilki która coraz szybciej zaczela się zblizac do linii słupka...
SKWK to banda debili, a Ty za to taki wykształcony i mądry . Całe szczęście, że mam coraz mniej czasu na czytanie postów takich wynalazków Słownik ortograficzny wysłać oświeconemu panu pod choinkę?

Stwierdzenie niefortunne, w SKWK jest ogrom osób, a nie tylko ta, która napisała pomeczową relację z boiska, a wysnuwanie tak daleko idących wniosków i obrażanie bardzo wielu ludzi na podstawie wpisu jednego to dopiero debilizm.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując