63.5 Kg napisał(a):

To ze SKWK to dla mnie banda debili pisałem już miliony razy..
Ale wracając do tematu, analizowalem te bramke i jestem tez zdania ze Guerrier wcale nie musial zdarzyć do tej pilki która coraz szybciej zaczela się zblizac do linii słupka...
|
SKWK to banda debili, a Ty za to taki wykształcony i mądry

. Całe szczęście, że mam coraz mniej czasu na czytanie postów takich wynalazków

Słownik ortograficzny wysłać oświeconemu panu pod choinkę?
Stwierdzenie niefortunne, w SKWK jest ogrom osób, a nie tylko ta, która napisała pomeczową relację z boiska, a wysnuwanie tak daleko idących wniosków i obrażanie bardzo wielu ludzi na podstawie wpisu jednego to dopiero debilizm.