|
Przecież każdy sobie tak o Boguskim pomyślał niezależnie od "poglądów". Oczywiście to sprawa drugorzędna, bo najważniejsze, że Wisła strzeliła.
I pomyślałbym tak samo gdyby to Guerrier sciągnął w ten sposób piłkę Boguskiemu.
Szukacie sensacji, tam gdzie jej nie ma.
Niektórzy to chyba mają obsesje na punkcie SKWK...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.12.2013 o godz. 12:37.
|