Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono
Offline
#
638
01.12.2013, 08:33
W czym ten Arboleda kur.. grał
Na zdjęciu tego dobrze nie widać ,ale miał jeszcze jakies metalowe sprzączki przy tych rękawicach
20131130TF073.jpg
Pauwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pauwe
Znajdź inne posty napisane przez Pauwe