Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.12.2013, 01:50
Jaga to chyba najbardziej nieobliczalna ekipa w tej chorej lidze.Jedną kolejkę gra kichę,że aż oczy bolą a w następnej jakbyś oglądał całkiem inny zespół.

Tak samo jak ze Śląskiem zapowiada się otwarty mecz,więc znowu nasze szanse ze względu na defensywę wzrastają znacznie.
Tutaj jest jednak problem tego typu,że w przypadku Śląska wystarczyło wybić piłkę nożną z głowy Paixao(czyli ustawić Głowę przy nim) i przy słabej dyspozycji Mili niespecjalnie kto miał nam gola strzelić.
W Jadze jest Balaj,Quintana i Plizga,którzy mają po 6 bramek i spokojnie mogą nas ukłuć. Więc nie sam Głowa,ale cała obrona musi zagrać na porównywalnym,wysokim poziomie.

Szans na kontry będziemy mieć pewnie sporo. Oby klasycznie Guła prostopadle do Brozia,egzekucja i 3 pkt nasze.Oby...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 01.12.2013 o godz. 01:54.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując