|
Jeśli zostaną pierwszą drużyną która wtopiła wszystko w grupie, nie strzelając przy tym gola to faktycznie może być o nich głośno, bo chyba byłby to pierwszy przypadek w historii europucharów że drużyna notuje w grupie taki fantastyczny wynik? tak czy inaczej przed Legią jeszcze jeden malutki, ale bardzo ważny kroczek przed przejściem do historii, wierze w chłopaków że tego nie zmarnują
|