keth napisał(a):

Drozd dla nas są pośmiewiskiem które nie będzie szybko zapomniane, ale poza granicami PL mało kto zauważy ten pucharowy sukces Legi. O tym właśnie pisałem, że nie będą pośmiewiskiem w europie bo wszyscy tam mają w dupie wyniki Legii, ot .....owy klub z nic nie znaczącego w piłkarskiej europie kraju
nie widziałem tych sytuacji, nie oglądam też dokładnie spotkań elki więc wierze na słowo, natomiast na to co robią media to faktycznie szkoda słów, momentami nasze dziennikarstwo sportowe jest po prostu żenujące.
Bliżej temu było do Lazio B
|
Zauważy, zauważy, niech tylko dostaną w pałę na Cyprze to ze względów na statystykę staną się "gwiazdami" fazy grupowej

.
I niech nikt nie porównuje tego do jakichkolwiek wtop w dwumeczu. Bo nie strzelić nawet bramki w pięciu meczach to najzwyklejsza kompromitacja.