Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.11.2013, 22:39
Nie jestem w 100% pewny czy Burliga zastąpi Stolarskiego. To znaczy na pewno zagra na prawej obronie, ale nie wiadomo na kogo Franz postawi na nominalnie prawym skrzydle (Boguski/Stolarski).

Co do spotkania - atutem Jagiellonii, zresztą podobnie jak naszym są świetne piłki posyłane za plecy obrońców przez Quintanę, czy nawet Norambuenę bądź ostatnio Pazdana. Bardzo dużą uwagę muszą zwracać nasi defensorzy na wybiegających na czystą pozycję Plizgę, czy innych graczy formacji ofensywnej gospodarzy. Należy trzymać kciuki za to byśmy grali jak z Górnikiem, a nie jak z Podbeskidziem. Liczę na tąpnięcie z przodu i błysk Guły czy Chrapka przy podaniach do Donalda i Pawła, gdyż stoperzy i zresztą cała obrona Jagi jest delikatnie mówiąc niezbyt pewna.
Odpowiedz cytując