DJ Hazel napisał(a):

|
Dokładnie. Boguski zachował się jak prawdziwy napastnik. Skwk pisze również,że Wisła powinna dać jakąś bramkę dla Śląska w prezencie...nie rozumem tego? Mecz przyjaźni jest na trybunach . Na boisku maja walczyć. Takie bramki stracone potem mogą zaważyć nawet na miejscu w tabeli więc wszystko jest ważne.
|
Daje to prostytutka jak się jej zapłaci .
Boguski strzelił i tyle i pisanie ze ukradł bramkę to tylko jakiś masturbant z pryszczami mógł wymyślić .
Zamiast się cieszyć z wyciestwa szukamy powodów żeby sie kłócić , jakie to Polskie