|
A ja bym nie przesadzal, ze macedonskie kluby sa takie slabe bo tez juz sie zdarzylo ze w pucharach wyeliminowaly polskich tuzow. Luksemburg moze i faktycznie chociaz i tez pewnie takie Dudelange by powalczylo skoro potrafili wyelminowac Salzburg w elminacjach do LM.
|