|
Zwróciliście uwagę, jak gra Paweł Brożek? Hard work, jak mawiał pewien Rumun, żadnego machania łapami na kolegów, tylko zapieprz na całego. Jest chyba bardziej wartościowym piłkarzem niż gdy wyjeżdżał - a ciągle nie doszedł do ówczesnej dyspozycji strzeleckiej.
|