Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15714
Stary 30.11.2013, 18:38
@brylant17:

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale swoim postem dowiodłeś, że powinieneś wziąć solidny rozbieg i walnąć główką w ścianę.

Jeż? Przecież to największy pozorant gry w naszej E-klasie, nigdy mu się nie chce i jedzie na opinii z dobrego początku gry w Polsce.

Jankowski kiedyś dobrze się zapowiadał, a teraz nawet nie gra w pierwszym składzie słabego Ruchu (!), a jego miejsce w jedenastce zajął Kuświk (!!!), z którego piłkarz taki, jak z Matei skoczek narciarski.

Olkowski i Nakoulma to cel kilku klubów, a Górnik będzie musiał ich teraz sprzedać, żeby zarobić cokolwiek, podobnie jak Trela (którego chce Zagłębie, a tam z kasą się nie liczą - jakby co, KGHM coś da)

Jedyny sensowny zawodnik z Twojej listy to Danch.

Nie wiem czemu pominąłeś takich graczy jak Mateusz Lewandowski czy Masłowski - to gracze absolutnie w naszym zasięgu i mogący naszą drużynę realnie wzmocnić.

PS

Tak wybitny zawodnik jak Kelemen powiniem grać w największych klubach świata, a nie malutkim klubie z Polski
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując