Temat
:
[18 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 29 listopada godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
Od: 08.2007
Offline
#
61
30.11.2013, 15:24
Blaszczu16
napisał(a):
A Smuda już dał sobie spokój z Urygą, Nalepą i Szewczykiem, że ich nie wpuszcza?
Kolego, Szewczyk wypożyczony, Uryga dochodzi do siebie dopiero a Nalepe wygryzł Stjepanović.
Nic wielkiego:]
kipers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kipers
Znajdź inne posty napisane przez kipers