Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 30.11.2013, 14:48
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Z paprykarzami

Śledzie w drugiej lidze.

E:
Całe wyżej wymieniona czwórka ma kontrakty do 30 czerwca 2014.

Chrapek duże propsy za wczoraj. Spory potencjał na pomocnika typu 50/50.
Słusznie. Czasy się zmieniają....
Z dawnych dawnych czasów pamiętam przyśpiewkę - P... śledzie - syf.em jedzie.
Inna sprawa, że Arki wtedy nie było tzn. była w trzeciej lidze czy coś koło tego.
Odpowiedz cytując