Bartosz napisał(a):

Z paprykarzami 
Śledzie w drugiej lidze.
E:
Całe wyżej wymieniona czwórka ma kontrakty do 30 czerwca 2014.
Chrapek duże propsy za wczoraj. Spory potencjał na pomocnika typu 50/50.
|
Słusznie. Czasy się zmieniają...

.
Z dawnych dawnych czasów pamiętam przyśpiewkę - P... śledzie - syf.em jedzie.
Inna sprawa, że Arki wtedy nie było tzn. była w trzeciej lidze czy coś koło tego.