Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7694
Stary 30.11.2013, 13:32
Na obecną chwilę, Legia jest pośmiewiskiem piłkarskiej europy. Nie wystawia to również naszej lidze najlepszych notowań. Uefa powinna stworzyć jeszcze 3 grupe rozgrywkową obok LM i LE ligę amatorów. Tam polskie kluby mogłyby grać jak równy z równym z potegami litewskimi, łotewskimi itp.

Prawda jest jednak taka, że jest to efekt przepłacanych gwiazdorów, którzy powinni dostawać 10x mniej niż dostają.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując