arti napisał(a):

Super wynik!
Oby tak dalej - z Jagą, Amiką i śledziami
|
Z paprykarzami
Śledzie w drugiej lidze.
E:
Oldpara napisał(a):

|
Mamy mocny kręgosłup do budowania silnej drużyny - Miśkiewicz - Głowa - Guła - Brożek - w każdej formacji postać abolustny top w Ekstraklasie. A reszta w cale nie odstaje - np. już teraz niezły Chrapek kiedyś będzie ciągnął ten wózek jako lider.
|
Całe wyżej wymieniona czwórka ma kontrakty do 30 czerwca 2014.
Chrapek duże propsy za wczoraj. Spory potencjał na pomocnika typu 50/50.