Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 30.11.2013, 11:55
arti napisał(a):Wyświetl post
Super wynik!
Oby tak dalej - z Jagą, Amiką i śledziami
Z paprykarzami

Śledzie w drugiej lidze.

E:
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Mamy mocny kręgosłup do budowania silnej drużyny - Miśkiewicz - Głowa - Guła - Brożek - w każdej formacji postać abolustny top w Ekstraklasie. A reszta w cale nie odstaje - np. już teraz niezły Chrapek kiedyś będzie ciągnął ten wózek jako lider.
Całe wyżej wymieniona czwórka ma kontrakty do 30 czerwca 2014.

Chrapek duże propsy za wczoraj. Spory potencjał na pomocnika typu 50/50.
Ostatnio edytowane przez Bartosz : 30.11.2013 o godz. 11:58.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując