Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 30.11.2013, 11:42
Mecz oceniałbym do strzelenia trzeciej bramki. Potem wiadomo, w podświadomosci tkwił następny mecz w poniedziałek, oszczędzanie sił, unikanie kontuzji itd. Kadrę mamy taką jaką mamy. To znaczy mało liczebną.

Bardzo dobry mecz Garguły i Głowackiego i Chrapka. Praktycznie bezbłędni.
Miśkiewicz, nie był specjalnie obciążany, ale warto zwrócić uwage na kilka dobrych interwencji na przedpolu.
Ogólnie ma wrażenie, że on ciągle robi jakieś postępy.
Stolarski jeszcze dużo musi sie uczyć.
Reszta solidnie.

Bramki nr 2 i 3, stara dobra Wisła. Dysponujemy teraz dwoma solidnymi zawodnikami z tzw. niezłym depnięciem tzn Brożka i Donalda. I dwoma z niezłymi podaniami tj. Gułe i Chrapka. W tym kierunku trzeba iść jeśli chodzi o grę ofensywną.

Bramka nr 3 Pawła Brożka.
Czy coś Wam nie przypomina (od 1.33) ?

http://www.youtube.com/watch?v=-DBsQ8z7A-g
Odpowiedz cytując