|
Boguski nareszcie wbił na poziom prezentowany przez innych naszych graczy. Małeckiego i Sarkiego to bym sprzedał w ....u, klasyczni skrzydłowi. Małecki jeszcze istniał jako tako w poprzednim sezonie ale w tym to kompletna tragedia, jak widzę gdy Sarki pomyka na prawym skrzydle bez krycia a Małecki holuje piłkę do linii to mnie jasny szlak trafia
|