Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 30.11.2013, 10:28
Byłem wczoraj na meczu z trzema hiszpanami z erasumusa i mówili, że podoba im się:
- Brożek
- Misiek
- Stolarski
- Boguś
- i Guła

Ale ogólnie powiedzieli, że piłkarsko poziom ich 2-3 ligi, za to pod względem kibiców jesteśmy dużo lepsi od nich
Odpowiedz cytując