Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 30.11.2013, 10:10
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Czytając komentarze nie chcę się wychylać, ale wg. mnie nie graliśmy tak rewelacyjnie.. Śląsk załamał się po 3 bramce i spuścił z tonu, ale wcześniej byli od nas lepsi praktycznie w każdym aspekcie gry. Z resztą statystyki to potwierdzają. P
Krowa która dużo ryczy mało mleka daje... To jest odzwierciedlenie gry Śląska. Dużo huku bez sensownego efektu. Z perspektywy G praktycznie każdy strzał na bramkę Miśka był bardziej podaniem niż zagrożeniem.W drugiej połowie jeszcze słabiej. Śląsk za Lenczyka osiągnął wynik ponad stan i czy się komuś to podoba czy nie powinni mu pomnik koło stadionu we Wrocławiu postawić. Z całą sympatią do nich jest to drużyna środka tabeli i całe pierd... o potencjale, który już zaraz wystrzeli jest opowiadaniem bajek. On już kiedyś wystrzelił - jak cudowne źródełko.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 30.11.2013 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując