HEDu napisał(a):

|
a ja tam nie widze roznic w grze Boguskiego dziś a przedtem. no i nie jest to niski poziom. niektorzy po prostu za bardzo na niego patrzą, żeby tylko szukać jak sie "potknie". a gol niczego tu nie zmienia. wg mnie miewał lepsze spotkania, z gorszą oceną gry
|
Mógłbym się podpisać

.
Wg mnie parę wcześniejszych meczy miał lepszych .... a generalnie forma ostatnio stabilna; bez szaleństw ale przyzwoicie.