Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15706
Stary 30.11.2013, 02:23
akurat Nakoulma i Olkowski by się bardzo nam przydali, akurat na te dwie pozycje potrzebujemy wzmocnień, obaj będą za darmo, obaj znają sie ze swojego klubu i więdza jak współpracowac.. ale to raczej marzenie, chociaż wg mnie te 2 wzmocnienia i można byłoby się bić o MP

+
Nakoulma
Olkowski
df Elsner ?

-
Burliga
wypożyczyć Nalepe
sprzedałbym Małeckiego lub podpisał kontrakt i .. wypożyczył do jakiegoś zespołu, może Lechii
Odpowiedz cytując