|
Guła mistrzem świata. Docieńcie w końcu, że mamy rozgrywającego naprawdę dobrej jakości. Kilka podań w dniu dzisiejszym,w tym to do Brozia na 3-0... pierwsza klasa. Drugi nasz as atutowy to Misiek w bramce. Dzięki nim naprawdę jest łatwiej. Oczywiście dalsze miejsca wyróznione dla mnie to Głowa , Donald i Chrapek, fajnie Bunoza, niemal bez błędów Jova.
Irytowała natomiast duża ilość niewymuszonych strat, oddawanie okresami inicjatywy i brak umiejętności przetrzymania piłki. Stolarski dawał się ogrywać, Ostoja ogólnie pozytywnie, napracował się, ale kilka strat... Brozio jest super gość, piękna bramka, ale ogólnie ma problem z czuciem piłki. Mały i Pietia arcysłabo. Wejście z ławki i obaj liderami strat, choć Pieta walczył, tylko co to zmienia... Nikt za walkę braw bić nie będzie, bo to norma. Zastanawiam się co z tym Sarkim... Leń czy pechowiec. Gość ma papiery na wielką piłkę, ale czegoś mu brakuje... Jedziemy do Białego zagrać przyzwoicie. 3 punkty z dwumeczu z Jagą i amiką spokojnie możemy wywalczyć. Trzeba się szanować i cenić.
Do what you mean and mean what you do.
|