Co tu dużo pisać. Świetny mecz. Przyznam, że nie spodziewałem się, że padnie więcej niż jeden gol. Super mecz Łukasza, ma chłop formę. Ważne 3 pkt w perspektywie dwóch najbliższych wyjazdów. Teraz tylko trzymać kciuki, żeby inni pogubili punkty i będzie cacy. Liczę, że Zagłębie i Podbeskidzie ugrają remis, a Górnik wtopi w Gliwicach
