O Stolara bym się raczej nie bał, raczej nie odejdzie w zimie
Głowa to jest mistrz świata, grał dziś na dwóch pozycjach, brak słów na opisanie jego wkładu w grę obronną. Tak swoją drogą, 3 piłkarzy ciągnących Wisłę w tym sezonie jest już u schyłku kariery, latka lecą i to jest robota na następne 2-3 okienka. Najlepiej jak najszybciej, żeby zdążyli na nauki od Głowy i Brożka.