Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 29.11.2013, 22:52
Super !! ósemka już pewna.
Mecz z tych lepszych w tym sezonie ...
Podobała mi się obrona i szybkie akcje na 1 kontakt w pierwszej połowie.
Michał Miśkiewicz - 7 - kilkanaście strzałów ale niewiele roboty, na plus kilka interwencji na przedpolu przy dośrodkowaniach
Paweł Stolarski - 3 - oj słabo , słabo .... jeszcze wiele pracy ale w sumie dobrze że go Smuda nie zdjął .. niech się chłopak uczy.
Arkadiusz Głowacki - 8 - dla mnie najlepszy na boisku, - nawet ostatnie 15 minut gdy panowało rozkojarzenie w defensywie grał pewnie
Marko Jovanović - 7 - ciężko jakieś negatywy znaleźć
Gordan Bunoza - 6 - kilka głupich fauli ale za to kilka akcji w przodzie
Rafał Boguski - 6 - taki sobie mecz ale może bramka go wzmocni ?
Michał Chrapek - 6 - w pierwszej połowie niewidoczny ale w drugiej świetne podanie na 2:0
Ostoja Stjepanović - 7 - coraz bardziej mi przypomina grę Sobola. Przekonałem się do niego. Robi wielką robotę tak trochę po cichu ....
Wilde-Donald Guerrier -6,5 - gra coraz lepiej zwłaszcza w defensywie
Łukasz Garguła - 8 - równa, dobra forma od kilku meczy. Tak w ogóle nasza 2 linia zaczyna wyglądać dosyć dobrze ....
Paweł Brożek - 7 - Brozio z dobrych lat ... skuteczność około 50%
Sarki, P,Brożek i Małecki dostają za mało czasu.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując