Według mnie najlepsze 3-0 jakie widzieliśmy w tym sezonie przy R22, podobało mi się w I połowie jak fajnie uwalnialiśmy się spod pressingu Śląska w II p. Śląsk już padł. Ciekawie prezentowała się dziś ofensywa i ogólnie cały team, po prostu zapierniczali i się opłaciło. Wreszcie w najbliższych meczach wyjazdowych powinniśmy coś urwać punktów, czuję że się to spełni

.