Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 29.11.2013, 22:47
Według mnie najlepsze 3-0 jakie widzieliśmy w tym sezonie przy R22, podobało mi się w I połowie jak fajnie uwalnialiśmy się spod pressingu Śląska w II p. Śląsk już padł. Ciekawie prezentowała się dziś ofensywa i ogólnie cały team, po prostu zapierniczali i się opłaciło. Wreszcie w najbliższych meczach wyjazdowych powinniśmy coś urwać punktów, czuję że się to spełni .
Odpowiedz cytując