|
To był znakomity mecz w naszym wykonaniu,nowy rekor klubu pobity!
8 domowa wygrana z rzędu bez straty gola,coś niesamowitego
Dodatkowo:
10 domowy mecz z rzędu w ekstraklasie bez porażki
Zaledwie 1 stracony gol na Reymonta(18-1)
Łukasz Garguła najlepszy na boisku,był dziś wszędzie i w ataku i w obronie,kluczowy zawodnik
Cały zespół dziś na wysokim poziomie(Głowa profesor)
PS:Jesteśmy w dobrej sytuacji przed dwoma bardzo trudnymi wyjazdami,jak z nich wywieziemy 3-4 pkt to będzie bardzo dobrze
Do końca sezonu zasadniczego 12 spotkań w tym 5 domowych
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 29.11.2013 o godz. 23:06.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|