Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 29.11.2013, 22:25
Doczekalismy sie czasu gdy R22 znowu staje sie twierdza, 8 mecz z rzedu bez straty gola, kolejny wygrany i 3 punkciki gdyby jeszcze na wyjazdach tak Nam szło bylibysmy przez poległymi no ale co poradzic moze z Jaga bedzie przełom, ktory w koncu kiedys musi nastapic.
Odpowiedz cytując