A kto go negocjowal? Czyzby nie przypadkiem rzad PiS? Byla mozliwosc skierowania go do trybunalu konstytucyjnego? - byla. Mozna bylo przeprowadzic referendum? -mozna bylo. A jak w sejmie glosowali poslowie PiS? To ci przypomne: grubo ponad polowa byla za.
A na koniec wisienka na torcie:
http://wiadomosci.wp.pl/martykul.htm...2&wid=11172570