Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24747
Stary 29.11.2013, 20:36
A kto go negocjowal? Czyzby nie przypadkiem rzad PiS? Byla mozliwosc skierowania go do trybunalu konstytucyjnego? - byla. Mozna bylo przeprowadzic referendum? -mozna bylo. A jak w sejmie glosowali poslowie PiS? To ci przypomne: grubo ponad polowa byla za.
A na koniec wisienka na torcie:
http://wiadomosci.wp.pl/martykul.htm...2&wid=11172570