Lemoniadowy Joe napisał(a):

Moim zdaniem to właśnie ma byc ciśnienie Cupiał jakoś na początku działania w Wiśle nie czekał tylko chciał wynik ile to było z Trabzonem 7-2 w dwumeczu, czasem za nerwowo reagował bo zwalnianie w trakcie sezonu 2-3 trenerów było złe ale po Łazarku wiedział ze chce najlepszego wtedy Smude a potem Kasperczaka.
Wiara w budowanie w PL zespołu przez lata jest nieco naiwne .
|
Może trochę nie sprecyzowałem swojej wypowiedzi. Chodziło mi o to, żeby podejść do rywala ze świadomością, że jest lepszy, ale nie jest nie do pokonania. A legioniści przed startem w grupie byli pewni awansu. (zaraz mi jakiś hejter wyskoczy że nikt tak nie mówił/pisał i żebym znalazł taką wypowiedz. Jakbym kur.wa nie miał co innego do roboty tylko szukać głupich wypowiedzi innowierców).