|
Skończmy już z tym Lewandowskim. Tu jest temat polityki transferowej WISŁY ! A chyba Mr.Kucharski nie mówił o przenosinach Lewego do Wisły. Nie lubię tego gwiazdorka i sam nie widzę u niego jakichś UM ale ustawianie się, znalezienie isę we właściwym miejscu i grę bez piłki ma opanowane do pefrekcji + wykańczanie
|