|
Kaźmierczak?Nakoulma ? Zejdź na Ziemię . Kaźmierczak już swoje lata ma, Nakoulma chciałby zarobki lepsze niż Chavez, a Bogiem murawy to on nie jest. Co do Olkowskiego to się zgadzam, ale reszta tych dwóch : odpada.
Z resztą Małego i S(z)arkiego bym nie skreślał. Może dobrze nie grają teraz, ale przerwa zimowa i może wróci forma bo wiemy, że potrafią grać lepiej, przynajmniej Małecki
|