|
Wielokrotnie było to wałkowane na tym forum - teraz liczą się wyłącznie punkty, żeby nazbierać ich jak najwięcej przed zimą. Wymęczone 1-0 biorę w ciemno. Chyba będzie trudno o lepszy wynik, bo Śląsk potrafi grać agresywnie, co na naszych piłkarzach często robi wrażenie. W ogóle to nie lubię takich spotkań, z Rywalem, który ma bardzo duży potencjał ( spokojnie powinni być na podium), ale z jakiś powodów zawodzi. Bo nigdy nie wiadomo, czy akurat w meczu z nami nie będzie miał przebłysku formy. Z resztą w tym sezonie mecze z nami były przełamaniem dla kilku rywali, więc tym bardziej obawa jest uzasadniona. Tak czy siak, styl jest nieważny , ważne są tylko wyłącznie 3 ptk. A statystyka meczów u siebie ze Śląskiem z ostatnich kilku lat pokazuje, że średnio w tym meczach pada dokładnie 1 gol. Dzisiaj może być podobnie.
|