silver03 napisał(a):

|
Presja zżera gwiazdorów :(
|
Bo dziś są wszyscy na sprzedaż kiedyś kontrakty były 5 a nawet 10 letnie a z drugiej strony trudno uwierzyć ze przy takiej kasie ciężko znalesc 2-3 graczy do wymiatania z przodu i 2-3 do czyszczenia z tyłu plus reszta rzemieślników.