Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66102
Stary 29.11.2013, 15:21
Cytat:
podniecajcie się nim dalej, ja tylko czekam aż odejdzie z Dortmundu i wybierze taki klub który już nie będzie rozkminiał że spartaczył dwie setki a mecz się skończył 0-0 lub przegrana, zaraz ławka i Robercik z salonów zjedża w dół. Oczywiście nie zyczę mu tego, ale niestety to łamaga
Sugerujesz że w BVB pracują debile? Oni też są pod presją Polskich mediów? Z jakiegoś powodu w tej Borussi gra i co najważniejsze jest tam skuteczny. Też go nie lubie, ale niestety jest dobry, może to nie wielka gwiazda jaką robią z niego media ale dobry piłkarz już tak i zakłamywanie rzeczywistości nic tu nie da.
Odpowiedz cytując