Rob_Zombie napisał(a):

|
Kto nie zgarnia 3 punktów z tak grającym Śląskiem ten frajer. Choć z drugiej strony personalnie to wciąż absolutny top. Ale myślę że nam to tylko pomoże, bo zagrają otwartą piłkę a my takich lubimy (i potrafimy) karcić! No cóż, zobaczymy.
|
Śląsk z Milą, a bez Mili to 2 różne zespoły. Będzie ciężko.