Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.11.2013, 15:07
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Kto nie zgarnia 3 punktów z tak grającym Śląskiem ten frajer. Choć z drugiej strony personalnie to wciąż absolutny top. Ale myślę że nam to tylko pomoże, bo zagrają otwartą piłkę a my takich lubimy (i potrafimy) karcić! No cóż, zobaczymy.
Śląsk z Milą, a bez Mili to 2 różne zespoły. Będzie ciężko.
Odpowiedz cytując