Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.11.2013, 14:34
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Będzie Mila,niestety. Zapowiada sie bardzo cięzka przeprawa-Śląsk może i gra słabo obecnie,ale potencjał dalej ma bardzo duży.
Jeżeli faktycznie będzie otwarty mecz i wymiana ciosów to nasza szansa na 3pkt dużo bardziej wzrasta ze względu na obronę,co jak co ale tu mamy ogromną przewagę nad Śląskiem.
Ostoja dzis bedzie miał ciężkie zadanie z Kazem na środku,oby podołał.
Dobrze, w tym meczu mógłby się czuć Sarki, ale pewnie Smuda zdecyduje się na niego, dopiero w II części.
Odpowiedz cytując