Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.11.2013, 14:26
Będzie Mila,niestety. Zapowiada sie bardzo cięzka przeprawa-Śląsk może i gra słabo obecnie,ale potencjał dalej ma bardzo duży.
Jeżeli faktycznie będzie otwarty mecz i wymiana ciosów to nasza szansa na 3pkt dużo bardziej wzrasta ze względu na obronę,co jak co ale tu mamy ogromną przewagę nad Śląskiem.
Ostoja dzis bedzie miał ciężkie zadanie z Kazem na środku,oby podołał.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując