Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15699
Stary 29.11.2013, 13:38
A propos reformy - za 2 sezony może być maksymalnie 3, a docelowo, za 3 sezony maksymalnie 2...także w naszej sytuacji wszelkie doniesienia o jakichś haitańczykach czy peruwiańczykach traktował bym z dystansem.

Odpowiedz cytując