Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7677
Stary 29.11.2013, 12:36
A może po awansie do 1/16 zyski okazały się niewspółmierne do nakładów siły? Gdyby Wisła nie dostawała na wyjazdach tylko przynajmniej co 2 mecze na nich by wygrywała, myślicie, że kto by liderował?


Polskie drużyny nie mają na europuchary nawet kilku graczy, gdzie tam do 11-tki czy jeszcze ławki rezerwowych. Dla mnie ta taktyka jest niezła. Gdyby nie ściągali jakiś wynalazków, nie przepłacali ....*eczek tylko kupowali rzemieślników kto wie...
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując