wiesniak84 napisał(a):

Bukmacherzy cos nie bardzo wierza w czyste konto Wisly w dzisiejszym meczu wystawiajac na to dziwnie niski kurs. Idac ich tropem stawiam bramkowy remis lub minimalne zwyciestwo Wisly(np.2:1). Obym sie mylil
|
skoro niski kurs to chyba właśnie w to wierzą?
