|
Ja sie boje o ten mecz, mimo że Slask gra slabo , my nie przegralismy jeszcze u siebie i jestesmy faworytem,to boje się o wynik tego meczu. Najgrozniejszy bedzie zapewne Paixao ,takze nasi stoperzy mimo ,że graj u siebie niemal bezblednie beda dzis mieli trudna przeprawe.
|