Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.11.2013, 09:41
Ja sie boje o ten mecz, mimo że Slask gra slabo , my nie przegralismy jeszcze u siebie i jestesmy faworytem,to boje się o wynik tego meczu. Najgrozniejszy bedzie zapewne Paixao ,takze nasi stoperzy mimo ,że graj u siebie niemal bezblednie beda dzis mieli trudna przeprawe.
Odpowiedz cytując