Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21003
Stary 28.11.2013, 23:29
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Akurat komfort psychiczny mam na wysokim poziomie. Taki przywilej lekkoducha.

Chodzi o to,że kontrakt na poziomie 80koła miesięcznie ciąży klubowi w obecnej sytaucji. Tniemy budżet jak się da,szukamy oszczędnośći to nie może nas ciagnąć w doł pojedyńcza jednostka. A za jego pensję można by opłacić młodych,których oby głupim fartem znajdzie Smuda ze Ździskiem.

Zwłaszcza,że nie jest to kluczowy piłkarz,nawet nie 1 drużyna tylko rezerwowy. Do tego już 29letni obrońca,gdzie środkowych obrońców u nas w brud. Czekaj,Uryga zawsze na zastępstwo mogą wejść.
Ktoś z nim taki kontrakt podpisał i tyle można powiedzieć w tej sprawie.
Odpowiedz cytując